AM logo geltonas

kk

2019-04-12

Mokyklos sportininkų startai Alytaus rajono mokinių sporto varžybose

Balandžio 9-12 dienomis mūsų gimnazijos sportininkai dalyvavo net trijose Alytaus rajono mokinių sportinėse varžybose. Miroslavo gimnazijoje varžėsi merginų ir vaikinų tinklinio komandos, Butrimonių-pradinukai rungtyniavo futbolo „Pradinukų lygos“ varžybose, kurios yra, ko gero, smagiausios varžybos vaikams.

Balandžio 11 d. Butrimonių gimnazijoje įvyko futbolo turnyro „Pradinukų lyga“ pirmas etapas. Aikštelėje susitiko trys komandos: „Jaunieji futbolistai“ (Butrimonių gimnazija), „Puniukai 2“ (Butrimonių gimnazijos Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcis skyrius) ir „Jaunieji pivašiūniškiai“ (Pivašiūnų gimnazija). Daug emocingų akimirkų patyrė ir puikių įvarčių pelnė mažieji futbolininkai. Mūsų pradinukai iškovojo antrąją vietą ir gegužės 8 dieną Simno gimnazijoje varžysis antrame etape.

Balandžio 9 ir 12 dienomis Miroslavo gimnazijoje vyko Alytaus rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių tinklinio varžybos. Pirmosios balandžio 9 dieną tinklinio aikštelėje susitiko merginos. Varžybose dalyvavo 4 komandos iš Simno, Miroslavo, Pivašiūnų, Daugų Vlado Mirono gimnazijų.Nugalėtojų vardą iškovojo Daugų Vlado Mirono gimnazija, antrąją – mūsų gimnazijos tinklininkės, trečiąją – Simno gimnazija. Naudingiausios komandos žaidėjos prizas atiteko IV gimn. kl. mokinei Auksei Čyžiūtei.

Balandžio 12 dieną žaisti tinklinio susirinko ir 4 vaikinų komandos iš Simno, Miroslavo, Pivašiūnų ir Daugų Vlado Mirono gimnazijų. Visos komandos kovojo dėl kiekvieno taško, nes niekas nenorėjo pralaimėti. I vietą iškovojo Simno gimnazijos vaikinų komanda , II – Daugų Vlado Mirono gimnazijos tinklininkai, III – Miroslavo gimnazija, ketvirtoji vieta šį katą atiteko mūsų gimnazijos tinklininkams, kurie varžybose tikrai buvo verti aukštesnės vietos. Naudingiausio komandos tinklininku pripažintas II gimn. kl. mokinys Evaldas Jankeliūnas.