ALYTAUS RAJONO PIVAŠIŪNŲ GIMNAZIJOS METODINĖ TARYBA

PRIORITETAS
• Ugdymo kokybė ir veiksmingumas.

TIKSLAS
• Tobulinti ugdymo proceso organizavimą, mokinių asmeninės pažangos stebėseną ir vertinimą, mokytojų saviugdą, kvalifikacijos augimą, telkiant bendruomenę.

UŽDAVINIAI
• Didinti pamokos veiksmingumą ir kokybę, orientuotą į kiekvieno mokinio pažangą, skatinti mokinio motyvaciją, matuojant asmeninę pažangą, panaudoti grįžtamojo ryšio informaciją ugdymo proceso tobulinimui.
• Tobulinti pagalbos mokiniui sistemą ir siekti jos efektyvumo.
• Sudaryti sąlygas ir skatinti nuolatinį bendruomenės mokymąsi, sutelktumą, asmeninį tobulėjimą, tėvų, mokinių, mokytojų bendradarbiavimą.
• Vykdyti tikslingą dalykų integraciją (projektai, integruotos pamokos, neformalus ugdymas).
• Aptarti – svarstyti dalykų ir neformalaus ugdymo metinių ilgalaikių planų struktūras.

METODINĖS VEIKLOS FORMOS
• pranešimai, seminarai ir kvalifikacinės programos;
• atviros, integruotos pamokos, olimpiados ir konkursai, neformaliojo ugdymo renginiai;
• konsultacijos, projektai, sportinė veikla;
• idėjų ir patirties mainai gimnazijoje, tarp mokyklų.

METODINĖS TARYBOS NARIAI:
Vilija Bareikienė – metodinės tarybos pirmininkė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui;
Vitalija Arlauskienė – metodinės tarybos pirmininkės pavaduotoja, lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja;
Ieva Norkienė – metodinės tarybos sekretorė, matematikos vyresnioji mokytoja;
Lina Leškevičienė – pradinių klasių metodinės grupės pirmininkė, pradinių klasių vyresnioji mokytoja;
Zita Kucavičienė – gamtos mokslų metodinės grupės pirmininkė, matematikos mokytoja metodininkė;
Jolita Staselienė – humanitarinių mokslų ir menų metodinės grupės pirmininkė, istorijos mokytoja metodininkė;
Vilma Sabaliauskienė – klasių auklėtojų metodinės grupės pirmininkė, biologijos, geografijos vyresnioji mokytoja.