Pivašiūnų vidurinėje mokykloje LMP inicijuotas protmūšis Alytaus rajono mokykloms

Nors oras už lango nelepino, tačiau net penkios Alytaus rajono mokinių komandos nepabūgo sausio 30 d. atvykti į Lietuvos mokinių parlamento organizuojamą protmūšį. Su entuziazmu ir gera nuotaika 9-11 klasių mokiniai rungėsi dėl nugalėtojų titulo bei, žinoma, dėmesio vertų prizų.

Konkursas prasidėjo išradingais komandų prisistatymais, kur sužibėjo Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus vidurinė mokykla. Tačiau tai buvo tik pirmoji konkurso dalis. Vėliau mokiniams teko įrodyti savo sumanumą protmūšyje – prasidėjo tikrosios „protų kovos“. Kartkartėmis, išgirdus dalyvių nuostabas ir linksmą juoką, po teisingų atsakymų paskelbimo, galėjai įsitikinti, kad vyravo džiugi atmosfera, nors ir vyko intensyvi kova. Dalyviai, pasitelkdami savo kūrybiškumą, stengėsi atsakyti net į pačius sudėtingiausius klausimus, kurių spektras buvo tikrai platus – pradedant pasaulio valstybių ypatybėmis ir baigiant - Lietuvos mokinių parlamento veikla.

Komandos su nekantrumu laukė galutinių rezultatų. Susumavus visus balsus, paaiškėjo, kad nugalėtojais tapo Alytaus rajono Pivašiūnų vidurinės mokyklos komanda, 2-ąją vietą iškovojo Butrimonių gimnazijos I komanda, o 3-ąją – Daugų Vlado Mirono gimnazistai. Dalyviai apdovanoti Lietuvos mokinių parlamento atminimo dovanomis, padėkomis, diplomais bei rėmėjų įsteigtais prizais.

Dėkojame Alytaus rajono Pivašiūnų vidurinės mokykos direktoriui už pagalbą, organizuojant protmūšį, kepyklėlei „RIXA“ už skaniąsias dovanas 1-3 vietos nugalėtojams ir, žinoma, nuotykių parkui „Tarzanija“, kuris padovanojo ekstremalias – daugybę įspūdžių ir adrenalino teikiančias pramogas visai konkurso nugalėtojų komandos klasei.

Protmūšio dalyvių įspūdžiai po renginio:

„Man buvo įdomu išmėgint save, atsakinėjant į neįprastus klausimus, kuriems reikėjo ne tik logikos, bet ir žinių. Taip pat buvo smagu pamatyti visų komandų prisistatymus bei sužinoti daugiau apie jų mokyklas“,- teigė Daugų Vlado Mirono gimnazistė Simona Ogilbaitė.

„Protmūšyje tikrai puikiai praleidome laiką, patiko paslaugus kolektyvas, jauki aplinka. Taip pat labai patiko klausimai, kurių kai kurie atsakymai tikrai nustebino“,- įspūdžiais dalinosi Butrimonių gimnazijos I komandos narė Aistė Ablačinskaitė.

„Buvo įdomu pamatyti kitų mokyklų komandų prisistatymus ir patiems galvoti, kaip įdomiau prisistatyti. Taip pat ir klausimai buvo įdomūs, verčiantys susimąstyti. Daug sužinojau naujų dalykų. Galėtų būti daugiau tokių protmūšių, ne tik rajono, o galbūt ir visos Lietuvos mastu“,- su šypsena mintimis dalinosi Pivašiūnų vidurinės mokyklos vienuoliktokė Ieva Aliulytė.

Simple Picture Slideshow:
Could not find folder /var/www/clients/client294/web378/web/images/stories/renginiaii2013_2014/protmusis_arm

Pivašiūnų vidurinės mokyklos abiturientė,
LMP Alytaus regiono pirmininkė