JIE  MOKĖSI  MŪSŲ  MOKYKLOJE:

Algirdas Vrubliauskas – buvęs seimo narys, Alytaus rajono meras

Juozas Listavičius – ekonomikos daktaras, 1992-2000 LR seimo narys

Veronika Jovaišytė-Stadulienė – LDK Gedimino IV laipsnio ordino kavalierė, Lietuvos nusipelnusi ekonomistė, buvusi AB „Dainava” prezidentė

Vida Vrubliauskienė – Alytaus rajono vietos veiklos pirmininkė

Sigitas Jakubauskas – Šiaulių dramos teatro aktorius, Lietuvos nusipelnęs artistas

Jonas Dalinevičius – Birštono parapijos klebonas, Stakliškių dekanato dekanas

Juozas Bakšys – Butrimonių parapijos klebonas

Giedrius Leškevičius – žurnalistas, TV laidų vedėjas

Izabelė Bakšytė-Šereikienė – pedagoginio universiteto docentė

Romas Černius – Alytaus valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT)

Ričardas Zajankauskas – verslininkas

Marytė Marčiulaitienė – Alytaus r. savivaldybės kontrolieriaus pavaduotoja

MOKYKLOS  GARBĖ

Mes didžiuojamės tais, kurie geriausiai išlaikė brandos egzaminus:

2014-2015 m. m.

Iš penkių geriausiai išlaikiusių brandos egzaminus Alytaus r. abiturientų, dviem Pivašiūnų gimnazijos abiturientėms – Ievai Aliulytei ir Justinai Zajankauskaitei – už aukštus mokymosi rezultatus ir valstybinių brandos egzaminų įvertinimus skirtos Alytaus rajono premijos po 209 eurus ir mero A.Vrubliausko padėkos.

Ievos Aliulytės anglų kalbos valstybinio egzamino žinios įvertintos šimtuku.

2013-2014 m. m.

Tarp geriausiai išlaikiusių egzaminus Alytaus rajono abiturientų, kuriems skirtos 1000 litų savivaldybės premijos, pateko Pivašiūnų gimnazijos abiturientė Akvilė Sabaliauskaitė.

Alytaus rajono meras Algirdas Vrubliauskas gerų mokymosi rezultatų pasiekusioms abiturientėms Donatai Bankauskaitei, Vilmai Kuliešaitei skyrė padėkas.

2010 m.

Justina Bankauskaitė - Lietuvių kalba – 90, Istorija – 80.

Linas Kurmanavičius – Istorija 95.

Margarita Navickaitė - Lietuvių kalba – 97, Istorija – 83.

Vilma Stalenytė – Istorija – 89.

2009 m.

Andrius Kochanskas - Lietuvių kalba – 71, Istorija – 100.

Dovilė Kurmanavičiūtė – Lietuvių kalba – 86, Istorija – 92.

2008 m.

Jurgita Jasiūnaitė – Lietuvių kalba – 82, Istorija – 88.

Neringa Vaitkunskaitė - Lietuvių kalba – 93, Matematika – 90, Prancūzų kalba – 81.

GIMNAZIJOS GARBĘ GYNĖ
2014-2015 m.

Olimpiados:

III gimn. kl. mokinė Živilė Muliuolytė Lietuvos mokinių 48-osios biologijos olimpiados 11 klasių rajoniniame etape laimėjo I vietą. (mokyt. V.Sabaliauskienė).

IV gimn. kl. mokinė Aušra Leškevičiūtė Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso 9-12 klasių rajoniniame etape laimėjo I vietą, regioniniame etape – II vietą (mokyt. V.Arlauskienė).

Pivašiūnų gimnazijos komanda „Juoda – balta“ Alytaus r. savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų mokinių teisinių žinių konkurse „Temidė“ II etape (rajone) laimėjo I vietą, III etape (apskrities) – I vietą , IV etape (respublikiniame) – IV vietą (ruošė dir. pav. ugdymui V.Venčkauskaitė).

Ieva Aliulytė, IV gimn. kl. mokinė projekto „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ dalyvė.

Kengūra:

Už puikius rezultatus matematikos Kengūros olimpiadoje, kaip lyderis 2 kl. mokinys Arnas Žilionis
(mokyt. L.Leškevičienė) buvo pakviestas į „Gabių vaikų akademiją“.

II gimn. kl. mokinė Ana Aponel 2015 metų Sidabrinės kengūros (istorija) diplomo laimėtoja (mokyt. V.Bareikienė).

7 kl. mokiniai Emilis Junevičius, L.Laniauskas – 2015 metų Sidabrinės Kengūros diplomų laimėtojai (mokyt. E.Petrauskaitė).

4 kl. mokinės Reda Kerevičiūtė, Andželika Vaitkevičiūtė, Agnė Žilionytė, 5 kl. mokinys Karolis Kurmanavičius, 7 kl. mokinys Lukas Laniauskas respublikinio anglų kalbos vertimų projekto „Tavo žvilgsnis“ diplomų laimėtojai (mokyt. E.Petrauskaitė).

Edukacinių konkursų „Olympis 2015” rezultatai:

Anglų kalba:
Povilas Burinskas, 8 kl. – I laipsnio diplomas, Robertas Naujokaitis, (mokyt. E.Petrauskaitė).
Eglė Zajankauskaitė, II gimn. kl. – I laipsnio diplomas.

Matematika:
Ieva Aliulytė, IV gimn. kl. – I laipsnio diplomas (mokyt. Z.Kucavičienė).

Lietuvių kalba:
Eglė Zajankauskaitė, II gimn. kl., Ieva Aliulytė, IV gimn. kl. – I laipsnio

Istorija:
Ieva Aliulytė, IV gimn. kl. - I laipsnio diplomas (mokyt. J.Staselienė);

Sportiniai pasiekimai (mokyt. J.Tartenienė).
Alytaus r. moksleivių rudens kroso varžybose (Evelina Leškevičiūtė , 8 kl., I vietą, Lukas Asakavičius II gimn. kl. mok. – I vietą.)

Muzikiniai laimėjimai:
Dovydui Burinskui, 5 kl. mokiniui įteiktas laureato diplomas solistų muzikantų kategorijoje VII „Šaltinėlis – 2015”. (mokyt. A.Glovickis, L.Aleksiupienė), Akompaniatoriai I.Sabaliauskas, II gimn. kl. mokinys ir R. Žemaitytė, III gimn. kl. mokinė.

V-asis respublikinis jaunųjų atlikėjų festivalis. Konkurse „Linksmoji polkutė“ kapelija ,,Griežliukė“ apdovanota diplomu.

Grįžti atgal